Czarne miski WC coraz bardziej popularne!

Przeglądając branżowe blogi czy analizując magazyny o tematyce wnętrzarskiej, można ulec wrażeniu, że współcześnie niezwykle modne są czarne elementy łazienkowego wyposażenia. Coraz większa ilość producentów, nie tylko tych o zasięgu międzynarodowym, ale i krajowym, wprowadza na rynek produkty, które mają wyróżniać się formą, designem, funkcjonalnością oraz kolorystyką. Jedną z firm, która jest w tych działaniach liderem jest marka RAK. Czarne miski WC tego producenta podbijają rynki na całym świecie. Jeśli zastanawiasz się dlaczego – zapoznaj się z poniższym wpisem!

czarna szafka pod umywalkę

RAK – nowoczesna ceramika sanitarna w kolorze czarnym

Marka RAK Ceramics znana jest na całym świecie. Siedziba firma znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Producent ten specjalizuje się w ceramicznych i gresowych płytkach ściennych i podłogowych oraz w artykułach sanitarnych. Produkty marki RAK Ceramics znajdują się nie tylko w prywatnych domach, ale i w najbardziej rozpoznawalnych budynkach na świecie. Produkty tej marki uchodzą za wyjątkowo ciekawe wizualne, a także trwałe. Wpływ na taki stan rzeczy ma dopracowanie każdego produktu, w najmniejszym detalu. Warto wspomnieć także o tym, że marka używa do ich produkcji tylko najlepszych i sprawdzonych materiałów.

Jednym z produktów, który szturmem zdobywa rynek, jest czarna miska WC RAK Ceramics. Model ten zachwyca swoim kształtem, ergonomią, a przede wszystkim nietypowym kolorem. Czarne elementy wyposażenia są współcześnie niezwykle modne! A czarna miska z całą pewnością może być nie tylko funkcjonalna, ale także i designerska. Marka RAK udowadnia, że ceramika sanitarna nie musi być tylko i wyłącznie biała, a wprowadzenie koloru do wnętrz jest niezwykle ciekawe.

Przeczytaj więcej o czarnych miskach WC – https://www.lazienkiabc.pl/Artykuly/Czarna-ceramika-lazienkowa-nowy-trend-w-aranzacji-lazienki-2100.html

Czarna miska WC to jednak nie tylko wyjątkowy pod względem wizualnym produkt, ale także i taki, który cechują wysokie parametry techniczne. Miska została pozbawiona rantu, dzięki czemu miskę można szybko i efektywnie spłukać, a w zakamarkach nie gromadzą się drobnoustroje i bakterie.

Poza tym miska ta jest bezproblemowa podczas czyszczenia, cicha, oszczędzająca wodę i higieniczna. Posiada wszystkie zalety, które pozwolą jej zwiększyć komfort użytkowania każdej łazienki, w jakiej się znajdzie!

Ile kosztuje czarna ceramika sanitarna marki RAK Ceramics?

Wielu osobom wydaje się, że produkt, który cechuje tak wysoka jakość wykonania i do tego dostępny jest w kolorze czarnym – na pewno jest drogi. Wcale tak nie jest! Miski WC czarne RAK Ceramics dostępne są w przystępnych cenach. Można śmiało powiedzieć, że w takich, które są porównywalne do innych popularnych marek. Jest to kolejny argument przemawiający za zakupem tej ceramiki.

Na rynku coraz częściej spotkać się można z kolorową ceramiką sanitarną “no name”, która jest bardzo tania. Niestety zazwyczaj niska cena związana jest z niezadowalającym lub wręcz kategorycznymi parametrami. Kupując ceramikę w kolorze od nieznanych producentów, można spodziewać się, że nawet po krótkim czasie użytkowania, nie będzie dobrze spełniała swojej funkcji.