Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Dzisiaj, kiedy ktoś remontuje ubikację i chce to uczynić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, iż lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności cieszyć się także doskonałą estetyką.
Dzisiejsze miski WC wyróżniają się dużą stabilnością, wytrzymałością a także prostym montażem. Dobrze pasują do łazienek standardowych, jak i tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z racji na różnorakie kształty oraz odmienny wygląd każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb a także preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% a także łatwe sprzątanie bez użycia silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie a także zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek a także przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas miski WC. Jest to rozwiązanie zwłaszcza zalecane do wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o średnim metrażu, gdyż optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak styczności z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, przyjemniejsze a także przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już standardem i używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się kłopotliwy hałas związany z uderzeniem klapy o muszlę. Wystarczy delikatnie popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cicho oraz bezpiecznie!

Miski podwieszane doskonale sprawdzają się w współczesnych wnętrzach, w jakich istotną rolę mają rozwiązania nietypowe i wysoce estetyczne. – Montaż z zastosowaniem stelaża podtynkowego pozwala na zamaskowanie zbiornika oraz poprawę estetyki łazienki.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji właściwej ze współczesnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do przymocowania na ścianie, przez co masz łatwy dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie czystości jest jeszcze prostsze. Dobry wygląd w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to tylko niektóre zalety wynikające z bezrantowej misy wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie włącznik spłukujący. Dużą zaletą podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest wyczyścić podłogę pod toaletą. Ponadto można ją zamontować na większej wysokości, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie sedes to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne mycie oraz oczyszczenie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele baterii. Odpowiedni płyn oczyszczający oraz szczotka niewątpliwie uproszczą umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, że brud zebrany pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana też bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), które zapewniają płynny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i jednakowo spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.